Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


wd:tavakasutajale:väline_dokumendiringlus

Export page to Open Document format

Asutustevaheline dokumendiringlus

WebDesktopis on kolm võimalust, kuidas saata dokumente süsteemist välja:

E-postimoodul

Seda, kas saate üht või teist liiki dokumendi juures kasutada WebDesktopi e-postimoodulit sõltub administraatori tehtud seadistustest.

Kuidas kasutada?

Vt väljuva e-posti mooduli juhendit, mis võimaldab saada ülevaate WD-st väljasaadetud ning tulevikus väljasaadetavate kõikide e-kirjade kohta. Tulevikus väljasaadetavateks e-kirjadeks on nt suunamisülesannete tähtajalised meeldetuletused. Väljuva e-posti moodul on kasutatav kõikidele kasutajatasemetele, nii administraatoritele kui ka tavakasutajatele.

DVK

Dokumendivahetuskeskus (DVK) on erinevatele dokumendihaldussüsteemidele (DHS) ja teistele dokumente käsitlevatele infosüsteemidele ühine keskset dokumendi- ja infovahetusteenust pakkuv infosüsteem. Loe rohkem DVK kohta siit...

Kuidas kasutada?

Saabunud dokumendi registreerimine

 1. Kui kuulute DVK registreerijate gruppi, kuvatakse Teile avalehel dokumendivahetuskeskuse plokki. Dokumendi registreerimiseks klõpsake „Registreerimata saabunud dokumente“.
 2. Teile avaneb DVK sõnumite plokk „Sõnumid sisse“, kus kuvatakse registreerimata dokumendid.
  1. (WD 5.2.2 - 26.05.2016) DVK ID juures kuvatakse AK (asutusesiseseks kasutamiseks) märget, kui DVK dokumendi saatja on selle juurde lisanud.
  2. Valige „Sõnumid sisse“ plokist staatuse „– Registreeri –“ asemele soovitud dokumendi andmetüüp nt „Saabunud dokument“.
 3. Avaneb dokumendi registreerimisvorm. Automaatselt on täidetud teatud metaandmeväljad.
 4. (WD 5.1.1) Vaikimisi salvestatakse fail(id) kandel olevale esimesele mitme faili väljale. Vajadusel saate määrata, millisele failiväljale failid salvestatakse. Kusjuures, kui ühe faili väli on salvestamiseks juba valitud, kuvatakse vastavat teadet.
 5. Kui soovitud väljad on täidetud, vajutage „Salvesta“

DVK kaudu dokumendi välja saatmine

DVK moodulist registreeritud / väljasaadetud dokumentide loendamine

(WD 5.1.1)

DVK moodulist registreeritud ja väljasaadetud dokumente on võimalik loendada.

 1. Loendamiseks seadistage „Sõnumid sisse“ või „Sõnumid välja“ ploki päises otsingufiltrid. Kui filtrid on seadistatud, linnutage „Loenda tulemus“ ning vajutage „OK“. Järgnevas näites loendatakse 01.01.2015-29.05.2015 saabunud ja registreeritud kõik DVK dokumendid. Lisaks on võimalik ning vajadusel otstarbekas loendada DVK dokumente WD dokumendi dünaamilise nime põhiselt ja saatja / saaja järgi.
 2. Teile kuvatakse loendamistulemus.

Tagasi tavakasutaja juhendi avalehele

wd/tavakasutajale/väline_dokumendiringlus.txt · Viimati muutnud: 2019/08/08 02:06 (väline muutmine)