Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


wd:tavakasutajale:dokumendi_otsemuutmine

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
wd:tavakasutajale:dokumendi_otsemuutmine [2017/11/17 13:15]
admin
wd:tavakasutajale:dokumendi_otsemuutmine [2019/08/08 02:06] (Hetkel kehtiv)
Rida 8: Rida 8:
 ===== Milleks? ===== ===== Milleks? =====
  
-Otseredigeerimise (edaspidi WDK) abil saate Webdesktopis olevate failide sisu muuta ning muudetud faili otse WebDesktopi tagasi salvestada (WebDesktop säilitab kõikide muudetud failide versioonid).+Otseredigeerimise (edaspidi WDK) abil saate Webdesktopis olevate failide sisu muuta ning muudetud faili otse WebDesktopi tagasi salvestada (WebDesktop säilitab kõikide muudetud failide versioonid). Rakenduse avamise eelduseks, et arvutisse on paigaldatud Java Runtime Environment (JRE).
  
-<note important>​ WebdDesktop Klient (inglise keeles Webdesktop Client või WDC), on Java programmeerimiskeeles kirjutatud kohtmasina rakendus, mis võimaldab suhtlust Webdesktopi serveri ja kohtmasina vahel, kasutades selleks turvalist kasutajatuvastust ja andmevahetust. ​Rakenduse avamise eelduseks, et arvutisse on paigaldatud Java Runtime Environment (JRE).  +<note important>​ WebdDesktop Klient (inglise keeles Webdesktop Client või WDC), on Java programmeerimiskeeles kirjutatud kohtmasina rakendus, mis võimaldab suhtlust Webdesktopi serveri ja kohtmasina vahel, kasutades selleks turvalist kasutajatuvastust ja andmevahetust. Peamisteks kasutuskohtadeks on dokumentide otseediteerimise,​ registreerimine MS Outlookist ning ID-kaardi kiirlugemise teenused.
- +
-Peamisteks kasutuskohtadeks on dokumentide otseediteerimise,​ registreerimine MS Outlookist ning ID-kaardi kiirlugemise teenused.+
  
 </​note>​ </​note>​
wd/tavakasutajale/dokumendi_otsemuutmine.txt · Viimati muutnud: 2019/08/08 02:06 (väline muutmine)