Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


wd:administraatorile:avalikust_veebist_registreerimine

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
wd:administraatorile:avalikust_veebist_registreerimine [2016/11/14 21:36]
admin
wd:administraatorile:avalikust_veebist_registreerimine [2018/12/17 10:35]
admin
Rida 12: Rida 12:
   - Pärast seda saate luua WD-s vastava vormi ning andmetüübi üldistes seadetes häälestada,​ kas andmetüüp / alamtüüp on avalikust veebist lisatav.   - Pärast seda saate luua WD-s vastava vormi ning andmetüübi üldistes seadetes häälestada,​ kas andmetüüp / alamtüüp on avalikust veebist lisatav.
   - Kui andmetüüp / alamtüüp on seadistatud avalikust veebist lisatavaks, tekib andmeväljade (tekst, number, mrtekst, valik, fail ja mitmefaili väli) seadistusse "On avalikust veebist lisatav"​ väli.   - Kui andmetüüp / alamtüüp on seadistatud avalikust veebist lisatavaks, tekib andmeväljade (tekst, number, mrtekst, valik, fail ja mitmefaili väli) seadistusse "On avalikust veebist lisatav"​ väli.
-  - Seejärel looge ise või laske oma IT-l luua veebileht, kus muuhulgas on kirjas WD andmetüübi ID ja vastavuses olevate andmeväljade laienduste nimed.+  - Seejärel looge ise või laske oma IT-l luua veebileht, kus muuhulgas on kirjas WD andmetüübi ID ja vastavuses olevate andmeväljade laienduste nimed. Avalikust veebist postitamiseks on vaja ainult, et WD poolt oleks seadistatud whitelist, kust aadressidelt on see avalik lisamine lubatud ja et tavaline HTTP/HTTPSi POST päring läbi tuleks. Kuna tegu on tavalise HTML vormiga siis tegelikult saatjaks on hoopis kliendi brauser, kes seda vormi saadab. Meie whitelist kontrollib, et koht, kust see vorm saadeti, oleks õige. Näiteks, kui kasutaja läheb vormi täitma/​saatma aadressile https://​193.40.20.58/​minuvorm.html , siis peaks see aadress meil confis whitelistis olema. Tegu on tavalise http POST requestiga.
   - Kui avaliku veebi dokumendi vorm on loodud, andke Webdesktopi kasutajatoele teada avaliku veebi dokumendi vormi asukoht, et see märgitaks ära konfiguratsioonifailis.   - Kui avaliku veebi dokumendi vorm on loodud, andke Webdesktopi kasutajatoele teada avaliku veebi dokumendi vormi asukoht, et see märgitaks ära konfiguratsioonifailis.
   - Lõpuks looge grupp “Avaliku veebi dokumentide registreerijad” laienduse nimega “public_web_documents”.   - Lõpuks looge grupp “Avaliku veebi dokumentide registreerijad” laienduse nimega “public_web_documents”.
wd/administraatorile/avalikust_veebist_registreerimine.txt · Viimati muutnud: 2019/08/08 02:06 (väline muutmine)